Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2012. Szeptember 13. 10:47, csütörtök | Helyi
Forrás: Öko-Dombó kft.

Lomtalanítás Dombóváron

Lomtalanítás Dombóváron

Az Öko-Dombó Kft. lomtalanítási akciót szervez Dombóvár város területén a szabványos edényzetbe nem helyezhető hulladékok elszállítására.

Az akció 2012. október 1-jétől október6-ig tart az alábbi menetrend szerint:

Dátum

Nap

Terület

Október 1.

hétfő

Szuhay-domb

Október 2.

kedd

Gunaras és Szőlőhegy

Október 3.

szerda

Kertváros, Rákóczi és Erzsébet utcák

Október 4.

csütörtök

Belváros

Október 5.

péntek

Újdombóvár, Tüske-puszta

Október 6.

szombat

Újdombóvár

A lomot az ingatlan előtti közterületen kérjük elhelyezni – a szállítást megelőzően egy-két nappal – úgy, hogy a gyalogos és közúti forgalmat, valamint a csapadékvíz elvezetést ne akadályozza. Méretét és anyagát figyelembe véve szabadon vagy zsákba, dobozba, edénybe téve helyezhető ki.

Nem helyezhető ki háztartási szemét, salak, építési törmelék, a környezetre veszélyes hulladék (pl: akkumulátor, használt autógumi, fürdőszobai szaniter áru, savas-, maró- és robbanó hatást kiváltó flakonok, tartályok)!

Kérjük az ingatlantulajdonosokat, használókat, hogy városunk, környezetünk tisztaságának védelme érdekében a lomtalanítási akciót felkérésünk szerint segítsék!

Közreműködésüket előre is köszönjük!

Dombóvár Város Önkormányzata

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi

Városnapi ünnepi gála Dombóváron

Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város.

2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi

Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon

A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.

2026. Március 27. 10:24, péntek | Helyi

Mindenük elégett Kaposszekcsőn, segítségre szorul a kétgyermekes anya

Egyedülálló anya két gyermekével segítségre szorul, mert bérlakásuk kiégett Kaposszekcső Liget lakótelepen. Lakhatásukat segíti az önkormányzat, de ruháik, használati eszközeik teljesen megsemmisültek,