Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2026. Március 25. 18:00, szerda | Sport
Forrás: MTI

Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés

Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés

Debrecenben kerül sor a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet eredetileg idegenben játszott volna Marco Rossi csapata.

A körülményekre való tekintettel az MLSZ arról állapodott meg a kazahokkal, hogy "a június 9-i felkészülési mérkőzést végül Magyarországon, a debreceni Nagyerdei Stadionban fogja lejátszani a két ország férfi A-válogatottja" - jelezte X oldalán a magyar szövetség, utalva az iráni háborús konfliktusra.

A válogatott így mind a négy felkészülési találkozóját Magyarországon játssza: szombaton 18 órától Szlovéniát, majd kedden 19 órától Görögországot fogadja a Puskás Arénában, júniusban pedig Finnországot látja vendégül a Kazahsztán elleni mérkőzés előtt.

Címkék: Magyar válogatott

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Sport

Labdarúgó NB II - Portugál hátterű tulajdonosa lett a Videoton FC-nek

Portugál hátterű, az Egyesült Államokban bejegyzett tulajdonosa lett a Videoton FC-nek, miután a város közgyűlése szerdán zárt ülésen a három jelentkező közül a Final Third LLC. 775 millió forintos ajánlatát fogadta el.

2026. Július 02. 06:44, csütörtök | Sport

Vb-2026 - Belgium kétgólos hátrányból felállva jutott 16 közé Szenegál ellen

A belga válogatott kétgólos hátrányból fordítva hosszabbításban 3-2-re legyőzte a szenegáli csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett seattle-i mérkőzésén.

2026. Július 01. 08:00, szerda | Sport

Vb-2026 - A nyolcaddöntőbe jutásért: Franciaország-Svédország 3-0

A francia válogatott könnyedén, 3-0-ra verte a svéd csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett New York-i mérkőzésén.

2026. Június 30. 10:00, kedd | Sport

Vb-2026 - Paraguay tizenegyesekkel kiejtette Németországot és nyolcaddöntőbe jutott

A paraguayi válogatott 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a német csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett bostoni mérkőzésén.