Hírek
2021. November 03. 08:45, szerda |
Helyi
Forrás: Dombóvári Városszépítő Egyesület
Megemlékezés a Hősök Szobránál
Idén is megtartotta a Dombóvári Városszépítő Egyesület a hagyományos halottak-napi megemlékezését.
Balaskó János és a Dombóvári Zenész Egyesület játéka után Takács Istvánné helytörténész és Cserveni Gábor köszöntötte az önkormányzat és a civil szervezetek képviselőit, valamint az emlékező dombóváriakat.
Ezt követően Erky-Nagy Tibor tipográfus, helytörténész mondott ünnepi beszédet, majd a jelenlévők elhelyezték mécseseiket, koszorúikat a Fetter Károly alkotta Hősök szobránál.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 14:00, péntek | Helyi
32 kisdiák alkotását díjazták a „Fekete István és én” című rajzpályázaton
Nyolc iskolából érkeztek pályaművek a „Fekete István és én” című rajzpályázatra, amelyen több mint harminc gyermek részesült elismerésben.
2026. Május 29. 07:50, péntek | Helyi
Nem tudták átverni a dombóvári idős nőt az adathalászok
A bejelentőt nem tudták rászedni a nyereménnyel kecsegtető csalók. A napokban tett bejelentést a 112-es segélyhívóra egy idős nő Dombóvárról, akit néhány perces különbséggel két számról is felhívott egy férfi.
2026. Május 28. 10:00, csütörtök | Helyi
Gyermeknap varázslattal, mesékkel és kreatív élményekkel Dombóvár-Szőlőhegyen
Május 30-án, szombaton igazi családi élmény várja a gyerekeket és szüleiket a Dombóvár-Szőlőhegyi Alkotóházban!
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

