Hírek
2022. Június 30. 18:09, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Megkívánta magát a kávézó teraszán a tolvaj

Egy kávézónál onanizált, bicikliket lopott, elkötött egy teherautót, amit meg is rongált, de a bácsalmási rendőrök elfogták a 41 éves helybélit.
Bejelentés érkezett idén május 6-án délután, miszerint az egyik bácsalmási kávézó teraszán egy férfi önkielégítést végez, miközben videótelefonál. Amikor a pincér ezt észrevette, azonnal értesítette a főnökét, aki megkérte az onanizálót, hogy fejezze be, amit csinál és távozzon. Ennek ellenére a férfi továbbra is ottmaradt és szidalmazta a dolgozókat. A 41 éves madarasi lakos olyan részeg volt, hogy a rendőrök értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik korházba szállították. Vele szemben szeméremsértés miatt indult eljárás. Másnap gyanúsítottként hallgatták ki az egyenruhások – közölte a rendőrség.
Azonban a férfinek több is van a rovásán: pár héttel később egy teherautót kötött el az egyik madarasi telephelyről. A tolvajnak nem volt nehéz dolga, mivel a jármű nyitva volt és benne maradt az indítókulcs is. Már Katymárnál járt, amikor az éppen ott dolgozó tulajdonos mellett elhaladt a gépkocsijával. Ekkor a sértett azonnal kocsiba ült és a nyomába eredt. Nem sokkal messzebb sikerült megállítani a férfit, majd értesítette a rendőröket. A járőrök kiérkezésééig próbálta maradásra bírni a tolvajt, amitől az bedühödött, többször megütötte és a teherautó egyik ablakát is betörte. A rendőrök elfogták és előállították az elkövetőt, akinek ezeken kívül két biciklilopásért is felelnie kell. A nyomozók kezdeményezték a letartóztatását. Neki szeméremsértés mellett jármű önkényes elvétele, rongálás és kétrendbeli lopás miatt is felelnie kell.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Január 06. 13:18, péntek | Kék hírek
A nyílt utcán lőtt rá rokonára Győrben
Győrben egy gázriasztó pisztolyból adott le családtagjára egy lövést a 21 éves férfi, akit a rendőrök mintegy tíz perc leforgása alatt elfogtak.
2023. Január 05. 11:41, csütörtök | Kék hírek
Egy bakonyi faluban találtak rá a rendőrök a Szlovákiából eltűnt 15 éves lányra
Egy szlovák állampolgár eltűnéséről tájékoztatta a rendőrséget a külföldi társszerve. A fiatal lány nyugtalanító eltűnését édesapja jelentette be 2023. január 3-án.
2023. Január 04. 16:18, szerda | Kék hírek
Győrbe ment bulizni szilveszterkor a 24 éves Barbara, azóta nem látták
Utoljára életjelet 2023. január 1-jén a hajnali órákban adott magáról, amikor ismeretlen személy telefonjáról felhívta az édesanyját.
2022. December 20. 17:36, kedd | Kék hírek
Bűnszervezetet számolt fel a TEK Pápán
A Nemzeti Védelmi Szolgálat feljelentése alapján folytat nyomozást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság emberkereskedelem és kényszermunka bűntett elkövetésének gyanúja miatt.