Hírek
2020. Október 05. 16:20, hétfő |
Helyi
Forrás: DOVASE
Meglepetés bronzérem a serdülő lányoktól
Lassan véget ér atlétikában a szabadtéri szezon. Október első hétvégéjén a székesfehérvári Regionális Atlétikai Központ adott otthont az ifjúsági és serdülő ügyességi és gátfutó csapatbajnokságnak.
Egyesületünket a Szőke Hédi – Sarkadi Dorka – Nyers Ramóna – Éva Viktória – Stieb Kornélia összeállítású serdülő távolugró csapat képviselte, nem is akár milyen eredménnyel.
A változékony szeles időben a 15 (öt fős) csapat zárt érvényes eredménnyel és lányaink nagy meglepetésre a harmadik helyet szerezték meg.
Szőke Hédi hatalmas egyéni csúccsal 520 cm-t ugorva(senki nem ugrott nála nagyobbat), a dobogó 3. fokára repítette a csapatot. Persze a többiek is kitettek magukért Sarkadi Dorka 496 cm-t (egyéni csúcs), Nyers Ramóna 460 cm-t (egyéni csúcs), Éva Viki 447 cm-t és Stieb Kornélia 436 cm-t (egyéni csúcs) ugrott.
A verseny élességét mutatja, hogy az ezüstérmes FTC csapatától 7 cm, a győztes miskolciaktól 10 cm választotta el a DOVASE-t.
Szép volt lányok!!!
A versenyzőket Tarr Imre és Fazekas Gáspár készítette fel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 11. 20:26, csütörtök | Helyi
A Kapos kórus idén is szeretettel vár mindenkit karácsonyi hangversenyére Dombóváron
2025. December 11. 10:00, csütörtök | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció indul dec. 12-től Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 10. 16:00, szerda | Helyi
Újabb dílereket buktattak le bonyhádi nyomozók - videó a cikkben
Egyházaskozáron igazoltatták egyiküket, azóta a bíróság mindkettőjüket letartóztatta.

