Hírek
2014. Július 31. 16:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Október 16-án mutatják be Török Ferenc új filmjét

Október 16-án kerül a magyar mozikba Török Ferenc új filmje, a három álmait kergető fiatal budapesti találkozásáról szóló meseszerű, szuperromantikus Senki szigete - közölte a forgalmazó csütörtökön az MTI-vel.
A Moszkva tér rendezőjének új filmje egy esküvőjéről megszökött menyasszony, egy távoli, rejtélyes szigetre vágyó taxis lány és egy kallódó, nőcsábász kosaras fiú mindhármuk életét megváltoztató, véletlen találkozásáról szól. A fiatalok meseszerű hétköznapjaiban sok a váratlan fordulat és a szerelmi zűrzavar, van maffia, titokzatos klub, sejtelmes énekesnő és rengeteg ananász - adott ízelítőt a film hangvételéből közleményében A Company Hungary Kft.
A fiatalokról szóló abszurd mese, amely a mindannyiunkban élő elvágyódás örök témáját járja körül, Szekér András (Ópium, A nagy füzet) forgatókönyvéből készült. A szökött menyasszonyt Jakab Juli (Nekem Budapest), a vad taxisofőrt Bánfalvi Eszter (Isztambul, A zöld sárkány gyermekei), a kosaras fiút Mohai Tamás (Szabadság különjárat) alakítja.
Török Ferenc ötödik nagyjátékfilmjének további szerepeiben Keresztes Tamást, Margitai Ágit, Schell Juditot, Stohl Andrást és Thuróczy Szabolcsot láthatják a nézők.
A Senki szigete operatőre Szecsanov Martin, producere Sándor Pál. Az országosan 20-25 moziban bemutatandó filmet a Film Street Kft. gyártotta a Magyar Nemzeti Filmalap 236 millió forintos támogatásával.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 21. 08:50, hétfő | Belföld
Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás, a sok napsütés mellett többfelé várható zápor, zivatar, a hőmérséklet csúcsértéke pedig 20 és 25 Celsius-fok között alakul.
2025. Április 21. 08:48, hétfő | Belföld
Erdő Péter: égető szüksége van reményre a világnak
Húsvét a remény ünnepe, és erre a reményre égető szüksége van a világnak, a népeknek, köztünk a mi népünknek is - mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek húsvét vasárnap az esztergomi bazilikában.
2025. Április 20. 09:13, vasárnap | Belföld
Nagy István: Felszámolták a rábapordányi telepet, de a vírus megállításához minden állattartó fegyelmezettsége kell
Felszámolták a ragadós száj- és körömfájásvírussal fertőzött rábapordányi állattartó telepet.
2025. Április 19. 08:31, szombat | Belföld
Nagy István: a saját állatai megóvása érdekében minden gazdálkodó továbbra is tartsa be a hatósági előírásokat
Nagy István nyomatékosan ismét arra kért minden gazdálkodót, hogy a saját állataik megóvása érdekében továbbra is tartsák be a hatósági előírásokat; csak az lépjen be az állattartó telepre, akinek jelenléte elengedhetetlen.