Hírek
2021. November 06. 18:06, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Önkormányzati dolgozónak adta ki magát a csalónő
A rendőrök gyanúsítottként kihallgattak egy tiszasülyi asszonyt, aki egy idős nőt károsított meg.
Egy tiszasülyi idős asszony tett bejelentést a rendőrségen, hogy október 28-án egy magát önkormányzati dolgozónak kiadó nő bement hozzá egy levéllel, amit alá kellett írnia, hogy majd kapjon pénzt az önkormányzattól. Az aláíráshoz a szépkorúnak egy okmánnyal kellett igazolnia magát, de azt nem találta és keresni kezdte. A keresésben segített neki az asszony is, majd miután megtörtént az aláírás a nő távozott – közölte a rendőrség.
A bejelentő csak másnap vette észre, hogy eltűnt az aranygyűrűje. A rendőrök adatokat gyűjtöttek, tanúkat hallgattak ki, melynek eredményeként azonosították a feltételezett elkövetőt, akit előállítottak a Szolnoki Rendőrkapitányságra, és gyanúsítottként kihallgatták.
A Szolnoki Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetése miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.

