Hírek
2021. Május 29. 14:45, szombat |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Szabadnapos rendőrök fogták el a körözött férfit Dombóváron
A Készenléti Rendőrség járőre és a Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársa közösen fogott el a városban egy bírósági elfogatóparancs alapján körözött férfit.
A Dombóvári Rendőrkapitányság járőre Márton Krisztián r. törzsőrmester és a Készenléti Rendőrség kaposvári egységénél szolgáló kollégánk, Marosi Szabolcs r. törzsőrmester 2021. május 27-én szabadnapjukat töltötték, amikor Dombóvár egyik terén felismertek egy – tudomásuk szerint – körözött személyt. Mindkét kollégánk szolgálatba helyezte magát, és igazoltatták a férfit. Márton Krisztián a kapitányság munkatársaitól kért segítséget annak megállapítására, hogy az általuk ellenőrzött személyt valóban körözik-e. Miután kiderült, hogy a Dombóvári Járásbíróság testi sértés elkövetése miatt elfogatóparancsot adott ki a 29 éves helyi férfival szemben, a szabadnapos rendőrök a körözött személy előállításához a szolgálatban levő járőrök segítségét kérték.
Az elfogott személy nem ismeretlen a rendőrök előtt, hiszen számos szabálysértési és büntetőeljárás is van ellene folyamatban a Dombóvári Rendőrkapitányságon. A férfit őrizetbe vették, majd bíróság elé állították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 04. 16:45, szerda | Helyi
Az Őszikék Idősek Klubja szeretettel várja a dombóvári időseket
Gondolkodást serkentő foglalkozásokon, memóriát fejlesztő programokon lehet részt venni a Dombóvár, Szabadság u. 8. alatti idősek klubjában.
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban

