Hírek
2015. December 05. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Tízmillió forint gyűlt össze a maciárverésen

Tízmillió forint gyűlt össze a Fogadj Örökbe Egy Macit Alapítvány jótékonysági árverésén Budapesten, az adományt a Vörösmarty mozi felújítására és átépítésére fordítják.
Az alapítvány célja a Vörösmarty mozi épületének átépítése annak érdekében, hogy ott fogyatékosság-barát munkahelyet alakítsanak ki, új funkciókkal és koncepcióval. A beruházás szeptemberben kezdődött el, a kivitelezés mintegy 150 millió forintba kerül, amelyet alapítványi pénzből és támogatásokból valósítanak meg - közölte az alapítvány pénteken az MTI-vel.
A csütörtökön rendezett aukción Törőcsik Mari maciját 2 millió forintért vitték el, rekordsebességgel kelt el Rubik Ernő macija és dedikált kockája, egymilliót ért Palvin Barbara felajánlása és Sophia Loren fiának, Carlo Pontinak dedikált karmesteri pálcája is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.
2025. Augusztus 29. 07:17, péntek | Belföld
Nagy István: változásra van szükség a magyar mezőgazdaságban
Változásra van szükség a magyar mezőgazdaságban, a kihívásoknak csak úgy lehet megfelelni, ha önmagunkban megtaláljuk a változást -
2025. Augusztus 29. 07:14, péntek | Belföld
Az államtitkár szerint országosan csökkentek az otthon startos lakások árai
Országosan csökkentek az otthon startos lakások árai, miközben az ingatlanpiacon általánosságban nőttek az árak