Városlista
2026. január 25, vasárnap - Pál

Hírek

2019. Október 03. 09:47, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Több ezer illegális gyógyszert találtak egy autóban Röszkén

Több ezer illegális gyógyszert találtak egy autóban Röszkén

Több mint 26 ezer szem gyógyszert találtak a pénzügyőrök egy szerb kocsiban elrejtve Röszkén – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök kockázatelemzés alapján egy belépésre jelentkező szerb férfi járművének szigorított vizsgálata mellett döntöttek.

A kocsi műanyag tankborítása alól 26 245 szorongásoldóként, nyugtatóként alkalmazott gyógyszer márkajelzésével ellátott tabletta került elő – tudatta az alezredes.

A NAV munkatársai a több százezer forint értékű gyógyszerszállítmányt lefoglalták, a sofőr ellen gyógyszerhamisítás miatt feljelentést tettek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani

A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.

2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld

A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak

Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.