Hírek
2018. Január 18. 10:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több kilométeres a torlódás az M1-esen Budapest felé
Baleset miatt több kilométeres torlódás alakult ki az M1-es autópályán csütörtökön Biatorbágynál, a Budapest felé vezető oldalon - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Három kamion és egy személygépjármű ütközött össze az autópálya 20-as kilométerszelvényénél, a balesetben egy ember megsérült.
A Budapest felé vezető oldalon csak egy sáv járható. A helyszíni szemle és a műszaki mentés megkezdődött, az autópályán több kilométeres a torlódás - írta a rendőrség.
Fotó: MTI illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.

