Városlista
2025. augusztus 4, hétfő - Domonkos

Hírek

2011. November 16. 21:01, szerda | Helyi sport
Forrás: DOVASE

Tóth Lili megelőzte a legjobb ifjúsági középtávfutókat

Tóth Lili megelőzte a legjobb ifjúsági középtávfutókat

A Magyar Atlétikai Szövetség hétvégén Dunaújvárosban megrendezett szakmai konferenciájának nyitóeseménye a mezei EB harmadik válogatója is volt, illetve a válogatott ifjúsági középtávfutó lányok 4000m-es felmérő futása.

Ebben a mezőnyben indult a Dombóvári Vasutas Atlétikai és Szabadidős Egyesület (DOVASE) két atlétája. Az 1994-es születésű Beke Zsanett a táv végén nagy hajrát nyitott és az előkelő negyedik helyen végzett. A 13 éves Tóth Lili Anna 2000m-ig a győri Kószás Krisztával váltogatva az élen futott, majd végleg átvette a vezetést. Fazekas Gáspár edző tanítványa 17 éves ellenfelei előtt elsőként ért a célba.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 03. 08:57, vasárnap | Sport

Magyar Nagydíj - Meglepetésre Leclerc-é az első rajtkocka

Meglepetésre Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője szerezte meg az első rajtkockát a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.

2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért

Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.

2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld

Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is

A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.

2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld

MOHU: a forgalommal arányosan változik a visszaváltási rendszer kezelésiköltség-számítása

A forgalommal arányosan változik a visszaváltási rendszerben a kezelési költségek számítása, a módosítás újabb kereskedőket ösztönözhet a csatlakozásra