Hírek
2022. Február 17. 19:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Újszülött gyermeke megölésével gyanúsítanak egy nőt Somogyban

Nem látta el és ezzel a halálát okozta újszülött gyermekének egy nő Kaposhomokon a gyanú szerint - tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
Azt írták: a 32 éves nő a fiúgyermeknek február 10-én hajnalban, egy hétvégi házban adott életet, de nem gondoskodott róla. A hozzátartozók órákkal később értesítették a mentőket, akik a nőt kórházba vitték, az élettelen gyereken nem tudtak segíteni.
Hozzátették, a nőt - aki terhessége során ellátásra nem jelentkezett, felkészítő gondozásban nem vett részt - csütörtökön emberölés bűntett megalapozott gyanújával hallgatták ki a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget