2024. május 1, szerda - Fülöp

Birkózás: az Eb-re készülő Kiss Balázs még nem gondol a búcsúra
2021. Április 23. 09:28, péntek | Bulvár

Varsóban bizonyítaná, hogy 38 évesen is megvan benne a kurázsi ahhoz, hogy felvegye a versenyt a világ legjobbjaival:

Jubileumi sporttalálkozó Gunarasban
2016. Szeptember 01. 08:10, csütörtök | Helyi

Augusztus 27-én két híres egykori magyar válogatott birkózó látogatta meg volt klubtársát, Magyarosi Zoltánt Dombóváron, Gunarasban.

2012. Szeptember 26. 15:46, szerda | Helyi sport

80 percben a 8. beszélgetésen

Szeptember 24-én Dombóvári Helytörténeti Gyűjtemény immáron nyolcadik alkalommal adott otthont a Múzeumi Olimpia Klub találkozójának. Ezúttal Magyarosi Zoltán, korábbi kötöttfogású birkózó volt a kitüntetett vendég.

2012. Július 09. 18:15, hétfő | Helyi sport

Újra a válogatottban birkózhat Dorina

Bubori Dorina, a Sásd környékéről származó tehetséges birkózólány a tavaly nyári varsói Eb-szereplése óta több rangos nemzetközi versenyen bizonyította rátermettségét.

2012. Március 09. 14:17, péntek | Sport

Magyar ezüstérem született a birkózó Eb-n

Ligeti Dániel ezüstérmet szerzett a szabadfogásúak 120 kilogrammos kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság csütörtöki napján.

2012. Március 07. 14:17, szerda | Sport

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a nyitó napon

Wöller Gergő bronzérmet szerzett a szabadfogásúak 66 kg-os kategóriájában a belgrádi birkózó Európa-bajnokság keddi nyitó napján.

2012. Március 01. 07:17, csütörtök | Sport

Hat újonc került be az Eb-csapatba

Március 6-án, kedden kezdődik a hatnapos birkózó Európa-bajnokság a belgrádi Arena Sportcsarnokban.

2012. Február 03. 07:57, péntek | Sport

4-5 éremesélyest is vihet Londonba a szövetség?

A jelenlegi kettő mellé további 3-4 olimpiai kvóta megszerzésében bízik Struhács György, a kötöttfogású birkózók kapitánya, aki ugyanakkor értetlenül áll a kvalifikációs versenyek időpontja és lebonyolítási rendje előtt.

2011. Szeptember 14. 14:45, szerda | Sport

Deák Bárdos olimpiai kvótát szerzett

Olimpiai kvótát szerzett az isztambuli birkózó-világbajnokságon Deák Bárdos Mihály.

2011. Augusztus 14. 22:55, vasárnap | Helyi

Dorina a mezőny első felében végzett az Eb-n

Varsóban rendezték a kadet birkózók 2011. évi Európa-bajnokságát, melyen a sásdi kistérségből származó Bubori Dorina leány 52 kg-ban képviselte a kaposvári birkózást.

2011. Július 30. 14:30, szombat | Helyi sport

Dorina a varsói Európa-bajnokságra készül

A lengyel fővárosban augusztus 6-tól 10-ig rendezik meg a kadet birkózók Eb-jét, melyen a sásdi kistérségből származó Bubori Dorina, a Kaposvári Sportiskola tehetséges versenyzője is részt vesz.