2017. Július 12. 09:48, szerda | Helyi

A Dombóvárról származó Halmai Petra az Amerikai Egyesült Államokban folytatja tanulmányait és sportpályafutását.

Debrecenben álltak rajthoz a Dombóvári Sportiskola Egyesület úszói
2017. Július 11. 15:00, kedd | Helyi

Június 28. és július 1. között Debrecenben bonyolították le a VI. Delfin Országos Úszóbajnokságot, melyen a Dombóvári Sportiskola Egyesület három versenyző indult.

Kecskeméten járt a DSI
2017. Május 03. 11:21, szerda | Helyi

Vidék OB-n Kecskeméten járt a DSI, ahol az alábbi eredmények születtek:

Évértékelőt tartott a Dombóvári Sportiskola
2017. Március 12. 10:53, vasárnap | Helyi

Március első hétvégéjén tartotta évértékelőjét a Dombóvári Sportiskola. Az úszók kiemelkedő eredményeket értek el a tavalyi évben.

12 órán át úszott a dombóvári csapat – a végén elsők lettek
2017. Február 16. 13:09, csütörtök | Helyi

A csoportkép balról jobbra: Rettegi András, Dr Kovács Attila, Harta Gábor, Halmai Petra, Marcsik Tibor, Rettegi László, Horgos Szilárd, Bánfalvi Ákos, Magyar Nándor, Rettegi Ákos

Hosszú Katinka jövőre a hazai sikerekkel még jobb évet zárna
2016. December 21. 11:49, szerda | Sport

Kiemelkedő eredményekkel teli évet zárt Hosszú Katinka, aki szerint még ezeket is elhomályosíthatják jövő évi lehetséges győzelmei a hazai rendezésű vizes világbajnokságon.

Hosszú Katinka újabb két vb-aranyérmet nyert
2016. December 08. 07:51, csütörtök | Sport

Hosszú Katinka két aranyérmet szerzett az úszók rövidpályás világbajnokságának szerdai napján a kanadai Windsorban.

Egy tucat dombóvári érem Bajáról
2016. December 05. 08:31, hétfő | Helyi

14. alkalommal rendezték meg a Halászlé Kupa úszóversenyt a Bajai Sportuszodában 2016.11.26-27-én. A 21 csapatot felvonultató mezőnyben a Dombóvári Úszó Egyesület is képviseltette magát.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás aranyérmes 100 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:18, szombat | Sport

A kilencedik versenynapon megszületett a magyar küldöttség első aranyérme a riói paralimpián: Tóth Tamás pénteken elsőként csapott a célba az S9-es sérültségi kategória 100 méteres hátúszó számának döntőjében.

Paralimpia 2016 - Vereczkei Zsolt bronzérmes 50 méter háton
2016. Szeptember 17. 19:08, szombat | Sport

Vereczkei Zsolt bronzérmet nyert az S5-ös sérültségi kategória 50 méteres hátúszó számában a riói paralimpia pénteki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Sors Tamás és Konkoly Zsófia bronzérmes 100 pillangón
2016. Szeptember 16. 07:37, péntek | Sport

Az S9-es sérültségi kategóriában versenyző Sors Tamás és Konkoly Zsófia egyaránt bronzérmet szerzett 100 méteres pillangóúszásban a riói paralimpia csütörtöki versenynapján.

Paralimpia 2016 - Tóth Tamás bronzérmes 100 méter gyorson
2016. Szeptember 13. 07:24, kedd | Sport

Tóth Tamás bronzérmet nyert az S9-es sérültségi kategória 100 méteres gyorsúszó számában a riói paralimpia hétfői versenynapján. A szám másik magyarja, Sors Tamás hatodik lett a döntőben.