Hírek
2021. Július 05. 08:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt az M30-as autópályán
Halálos közlekedési baleset történt hétfő hajnalban az M30-as autópályán, Hejőszalonta külterületén - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A police.hu tájékoztatása szerint egy személyautó - eddig tisztázatlan körülmények között - nekiütközött egy tehergépkocsinak.
A baleset következtében a személyautó 53 éves kisvárdai vezetője olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét már nem lehetett megmenteni.
A rendőrség a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az M30-as autópálya érintett szakaszát lezárta, a forgalmat a 35-ös számú főútra terelte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.

