Hírek
2022. Augusztus 29. 07:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: MÁV
Halálra gázolt egy nőt a vonat Sülysápnál
Elgázolt egy embert a Lökösházáról Budapest felé közlekedő személyvonat Sülysápon, a szőlősnyaralói állomásnál - közölte honlapján a katasztrófavédelem vasárnap kora este.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) sajtóügyelete az MTI-t úgy tájékoztatta, hogy egy nőt gázolt halálra a vonat.
A katasztrófavédelem közlése szerint a szerelvényen mintegy négyszázan utaztak. A sülysápi önkéntes tűzoltókat követően a nagykátai hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek, az egységek az utasok biztonságos átszállásában nyújtottak segítséget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 13. 07:32, kedd | Belföld
2025-ben az előző évi rekordját is megdöntötte a turizmus
A tavalyi a hazai turizmus új rekordéve, amikor az előző évi rekordját is megdöntötte, a vendégek száma meghaladta a 20 milliót
2026. Január 13. 07:24, kedd | Belföld
Hideg idő - A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet
A Dunántúl jelentős részére adott ki riasztást ónos eső miatt a HungaroMet:
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.

