2024. április 24, szerda - György

2012. Augusztus 03. 12:28, péntek | Helyi

Remekül úsztak a lányok

Tancsa Norbert tanítványai több értékes helyezést szereztek az egyéni és a váltó számokban.

2012. Július 25. 15:40, szerda | Helyi sport

Kiválóan szerepeltek a Dombóvári Sportiskola Egyesület úszói

2012. július 20-22. között Miskolcon rendezték meg a XLV Gyermek Országos Bajnokságot, amely a 11-12 éves leányok és a 11-14 éves fiúk vesenye.

2012. Július 19. 08:00, csütörtök | Helyi sport

A „termés”: 6 arany- , 10 ezüst- és 9 bronzérem

2012. július 13-15. között rendezték meg Székesfehérváron a LXI Országos Vidék Bajnokságot. Tancsa Norbert tanítványai ismét kiválóan vizsgáztak, hiszen sok éremmel és jó helyezéssel tértek haza.

2012. Június 27. 12:30, szerda | Helyi sport

Úszás: három dombóvári érem Baranya nyílt bajnokságán

A Dombóvári Sportiskola Egyesületben Tancsa Norbert irányításával edző sportolók közül négyen indultak a Baranya Megyei Nyílt Úszóbajnokságon. Ketten érmekkel tértek haza, a többiek pedig szép eredményekkel.

2012. Június 12. 21:30, kedd | Helyi sport

A ’36-os berlini bajnok emlékére úsztak

Június 9-én Kaposvár adott otthont a negyvennegyedik Dr. Csík Ferenc Emlékversenynek. A Dombóvári Sportiskola Egyesület versenyzői Tancsa Norbert és Horváth Éva edzők irányítása mellett vettek részt a megmérettetésen.

2012. Június 09. 23:30, szombat | Helyi sport

Úszás: dombóváriak három döntőben az egri országoson

Május 29-től június 1-ig Eger adott otthont a LXXXIV. Országos Ifjúsági Úszóbajnokságnak, mely az 1996-ban és később született lányok és az 1994-ben és később született fiúk versenye.

2012. Május 18. 11:00, péntek | Helyi sport

Sportiskolás úszópalánták a pécsi Delfinen

Horváth Éva vezetésével a legifjabb úszók képviselték a Dombóvári Sportiskola Egyesületet a május 12-én Pécsen megrendezett XXII. ANK Delfin Kupán.

2012. Május 16. 12:30, szerda | Helyi sport

Újabb dombóvári úszósikerek Hódmezővásárhelyen

A Dombóvári Sportiskola Egyesület sportolói Tancsa Norbert irányítása mellett ezúttal a május 12-13-i TYR-Toyota Tmax Meghívásos Úszóversenyen remekeltek.

2012. Május 14. 07:17, hétfő | Sport

Marosi a hatodik, a férfi csapat a negyedik lett

Marosi Ádám a hatodik helyen végzett a római öttusa-világbajnokság férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Demeter Bence 13., Kasza Róbert pedig 29. lett. A magyar csapat negyedikként zárt.

2012. Május 08. 11:00, kedd | Helyi sport

Richárd elemében volt a nemzetközi úszóviadalon

Öt versenyszámban szerzett érmet a Dombóvári Sportiskola Egyesület színeiben sportoló Várteleki Richárd a XIII. Finis BVSC Kupa Nemzetközi Úszóversenyen.

2012. Május 05. 18:30, szombat | Helyi sport

Érmekkel tért haza Egerből a vizes hatos

A Szent Orsolya Iskolaközpont hat diákja vett részt az április 28-án Egerben megrendezett Katolikus Iskolák Országos Úszóversenyén. Egyikük sem maradt érem nélkül.

2012. Április 28. 18:00, szombat | Helyi sport

A Sportiskola élmezőnyös úszóhétvégéje Balatonfűzfőn

Balatonfűzfőn adtak egymásnak randevút április 21-22-én a 8-11 éves és a 12 évesnél idősebb úszók. Tancsa Norbert és Horváth Éva versenyzői ismét sikeresen szerepeltek mindkét napon.